Наші проєкти

Реалізація партнерського грантового проєкту «Запуск громадських майстерень в 3-х громадах Черкаської області», який відбувається в рамках спільного проєкту Уряду Швеції та ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку», що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції, БФ «БО «МХП-Громаді» та Агенції. Загальна сума проєкту – 1,140,000 грн.

2019

Реалізація регіонального, партнерського проєкту «Спільнодія Черкащини: Здолати COVID-19», який було ініційовано з метою формування ефективної протидії поширенню коронавірусу на Черкащині та реагування на його наслідки шляхом співпраці бізнесу, влади Черкаської області та громадського сектору. В межах даного проєкту закладам охорони здоров’я було закуплено й передано обладнання та ЗІЗ (засоби індивідуального захисту) на суму понад 3 млн. грн.

2020

Реалізація проєкту за підтримки ПРООН на майже $30 000 із забезпечення потреб ВПО та підтримки місцевого бізнесу. Понад чотири місяці Черкаська АРР спільно з Черкаським обласним центром соціальних служб працювали над реалізацією проєкту, націленого на допомогу ВПО у громадах Черкащини. В ході співпраці було надано допомогу 1,670 особам, серед яких – 771 дитина. Було закуплено товарів на суму близько 900 тисяч грн. Дев’ятнадцять громад – а це майже третина громад Черкаської області, – були залучені до проєкту.

2022

18000, Черкаси, бульвар Шевченка, 185, “Прозорий офiс”       +380472500932  rda.ck.ua@gmail.com fb.com/rda.ck.ua

Прокрутити вгору