18000, Черкаси, бульвар Шевченка, 185, “Прозорий офiс”       +380472500932  rda.ck.ua@gmail.com fb.com/rda.ck.ua

Previous slide
Next slide

«Черкаська агенція регіонального розвитку»

Черкаська агенція регіонального розвитку (АРР) є неприбутковою, не комунальною установою, яка була заснована у 2016 році як інструмент ефективної реалізації державної регіональної політики в Черкаській області, розвитку окремих територій області (в тому числі громад), залученню інвестицій та фінансових ресурсів.

Метою Агенції є сприяння та організація розвитку Черкаської області, громад та їх інфраструктури, і відповідного об’єднання для цього організаційних та фінансових ресурсів, які походять як з території області, так і поза її меж.

Засновниками Агенції є як державні так і громадські організації Черкаської області, в інтереси яких входить соціально-економічний розвиток регіону, а саме:

Наша місія


Через діалоги узагальнювати спільне бачення бізнесу, науки, громадськості, влади щодо напрямів та пріоритетів розвитку регіону і втілювати це бачення шляхом реалізації проєктів. Черкаська АРР генерує проривні господарські рішення, які створюють додану вартість та нову якість життя населення Черкащини.

Стратегічні напрямки діяльності Агенції:

 
Регіональний розвиток

Розвиток громад

Підтримка МСП

Організаційний розвиток

Наша команда

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З АГЕНЦІЄЮ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Ваше П.І.Б.
Практичні поради ФОПам та юридичним особам щодо отримання мікрогранту для започаткування власного бізнесу або розвитку існуючого

В межах реалізації ініціативи “Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату” експерти ГО «Електронна республіка» у співпраці з Державний центр зайнятості та за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розробили інфографіку з порадами, як успішно скористатися перевагами програми “Власна справа” у 2023 році. Інфографіка містить у собі інформацію з практичними порадами фізичним особам підприємцям чи юридичним особам щодо отримання мікрогранту для започаткування власного бізнесу або розвитку існуючого сумою до 250 тис. грн.

В Черкасах відбулася презентація грантових можливостей в межах програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

В сучасних умовах військового стану, бізнес як ніколи стає актуальним інструментом розвитку економіки, згуртування громадськості та закладення міцної основи до післявоєнного відновлення. Розуміючи усі виклики та труднощі з якими зараз вимушений зіткнутись український бізнес, необхідним є запропонувати ефективні інструменти його підтримки та виходу на якісно новий рівень, що стає можливим саме завдяки грантовим можливостям та програмам націленим на розвиток підприємницького потенціалу та бізнес середовища.

ITFUSION BUSINESS FORUM

13.07.2023 року за ініціативи Cherkasy ІТ Cluster відбувся ITFUSION BUSINESS FORUM, який зібрав як представників бізнесу так і it-індустрії, де в спільному діалозі обговорювали можливі перспективи співпраці та розвитку. АРР також долучилась до участі в заході, та мала змогу почути про актуальні проблеми та існуючі виклики для малого і середнього ІТ бізнесу в умовах повномасштабної війни та пов’язаних з цим змін на економічному та трудовому ринках.

Черкаська АРР підписала меморандум про співпрацю

Молодь це важлива складова розвитку будь-якого суспільства, а особливо суспільства, яке вже зараз має напрацьовувати ефективні механізми впровадження проривних проєктних ідей з відбудови країни. Розуміючи це, і прагнучи вже зараз долучати активну молодь до впровадження проєктів та їх розробки Черкаська АРР підписала меморандум з Східноєвропейським університетом імені Рауфа Аблязова та Фаховим коледжем Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова!

18000, Черкаси, бульвар Шевченка, 185, “Прозорий офiс”       +380472500932  rda.ck.ua@gmail.com fb.com/rda.ck.ua

Scroll to Top