Працюємо задля перемоги

Від самого початку повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну Агенція в тісній співпраці з Черкаською обласною військовою адміністрацією та військовими частинами Черкащини виступила одним з майданчиків об’єднання зусиль влади, бізнесу та співгромадян в створенні надійного гуманітарного тилу. За весь цей час донейтерами виступили сотні підприємств, організацій небайдужих співгромадян, завдяки яким Агенції вдається підтримувати військових як в межах області, так і на лініях розмежування шляхом закупівлі необхідного обладнання та предметів матеріально-технічного забезпечення завдяки яким збройним силам вдається й надалі тримати оборону та звільняти окуповані території України.

За весь час дії благодійного рахунку, Агенцією було закуплено й передано матеріалів та речей на понад 24 млн. грн. (бронеплити, генератори, цілевказівники, тепловізійні монокуляри, рації та акумулятори до них, комплектуючі деталі та послуги для авто, квадрокоптери, зенітні прожектори, тощо).
Агенція й надалі продовжує закуповувати та передавати необхідне для військових і працює задля перемоги!

qr-donatrion-privat

Підтримка проєктів

Нас можна підтримати:

  • Черкаська агенція регіонального розвитку
  • ЄДРПОУ 40848641
  • р/р UA623052990000026009021601749
  • ПАТ КБ «Приватбанк»
  • МФО: 305299

Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

Працюючи над розвитком регіону, його інвестиційною привабливістю та ресурсністю, сама Агенція також постійно вдосконалюється за допомогою навчання, поліпшення матеріально-технічної бази установи та залученням провідних експертів. Саме безперервне самовдосконалення та прагнення до кращих результатів робить Агенцію активним і інноваційним інструментом змін та покращення нашого регіону. Якщо Ви бажаєте зробити власний внесок в цей процес, та посприяти вдосконаленню нашої Установи, нас можна підтримати:

Ми на мапі

18000, Черкаси, бульвар Шевченка, 185, “Прозорий офiс”       +380472500932  rda.ck.ua@gmail.com fb.com/rda.ck.ua

Прокрутити вгору