«Черкаська агенція регіонального розвитку»

  • Новини
  • >
  • Практичні поради ФОПам та юридичним особам щодо отримання мікрогранту для започаткування власного бізнесу або розвитку існуючого

Практичні поради ФОПам та юридичним особам щодо отримання мікрогранту для започаткування власного бізнесу або розвитку існуючого

В межах реалізації ініціативи “Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату” експерти ГО «Електронна республіка» у співпраці з Державний центр зайнятості та за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розробили інфографіку з порадами, як успішно скористатися перевагами програми “Власна справа” у 2023 році. Інфографіка містить у собі інформацію з практичними порадами фізичним особам підприємцям чи юридичним особам щодо отримання мікрогранту для започаткування власного бізнесу або розвитку існуючого сумою до 250 тис. грн.
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ: 
– Покрокова відеоінструкція щодо подання заяви
– Консультації та допомога: знайдіть найближчий центр зайнятості або телеграм-канал
– Інформація щодо організації навчання (на платній основі) за програмою наданнямікрогрантів на розвиток або створення власного бізнесу в наших центрахпрофесійно-технічної освіти. Заявку на навчання можна подати онлайн.
Порядок проведення оцінювання заяв, критеріїв оцінювання та необхідної кількостібалів (оцінки) для прийняття Державним центром зайнятості рішень про наданнямікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, форми бізнес-плану,форми договору про надання мікрогранту, а також кінцевих строків подання заяв таграничної суми мікрогрантів.
Договір та заява про надання мікрогранту в редакції від 24 травня 2023 року.

Прокрутити вгору